Відгуки наших клієнтів

Про нашу репутацію говорять справжні відгуки клієнтів

Yuliya Ponomarova

Ви справді заслужили ці 5 зірочок, хоч і 10)) Дякую велике за допомогу і консультацію. Тут працюють грамотні люди ,яким можна довіритись і не переживати!Як матиму нагоду поїхати, звернусь ще раз ))

Potochniak Marian

Вітаю) на даний час перебуваю в Чехії на роботі, всім задоволений отримав те, що очікував. На наступний раз буду дуже радий звернутись саме в цю Агенцію)….

Валентин Бурденюк

Работаю сейчас в Чехии на автозаводе от этой компании,очень доволен ,в принципе все условия хорошие,все соответствует действительности, рекомендую эту компанию при выборе работы за границей.

Сергей Кордон

Запропонована робота Your Country сподобалась дякую за допомогу в пошуку роботи

Сергій Краснолуцький

Роботу шукають чітко, все відповідає, дякую за співпрацю)))

Артем Белов

Выражаю благодарность компании за ее эффективную работу.

Maria Gatsko

Працювала в Чехії від YourCountry.Хочу подякувати всім хто мене супроводжував від початку та до кінця,з ними я почувалася в безпеці. Дуже мало таких агенцій,які піклуються про тебе (“як ти добрався”, “чи все в порядку”…і т.д.) Навіть більше вам скажу, приїхавши додому до мене знову телефонували та цікавились чи мені все підійшло,що я можу сказати за роботу,а це свідчить про те,що агенція дійсно старається для людей та приймає всі рекомендації,щоб покращити свій рівень. Одним словом, я сміливо можу рекомендувати агенцію YourCountry. Величезне Вам дякую!!!

Nazar Tumoshuk

Зараз знахожуся на практиці в Данії вже пвтора місяці їхав через компанію Your Сountry всім задоволений на молочній фермі, фермер як і обіцяли гарний перший час коли тільки вчився все доступно пояснював не накидав відразу всю роботу напротязі місяця навчав, перші два тижні працював тільки з ним, сам фермер також доброзичливий від працівників компанії отримав всю підтримку в оформленні документів і всюму необхідному що потрібно для того щоб потрапити в Данію.

Nikolay Novokhyzhnii

Привіт, зараз проходжу практику в Данії на теплицях, тому хочу поділитися своїми враженнями. Хочу сказати велике дякую компании “YourCountry” яка допомогла мені в підготовці та подачі документів до візового центру а також постійну підримку та консультацію по будь-якому питанні коли я ще був вдома а також по приїзді в Данію. Хочу запевнити що в компанії працюють професіонали які з радістю вам допоможуть, з ними я був впевнений що в мене все вийде. Рекомендую саме компанію “YourCountry” якщо ви хочите щоб все було виконано в короткі строки з максимум професіоналізму. Роботою на теплиці задоволений, освоївся та вже працюю не помічаючи як пролітають дні 🙂

Anna Prots

Привіт. Хочу поділитися своїми враженнями про співпрацю з цією компанією. Зараз знаходжусь в Данії на практиці, свиноферма. На даний момент вже 3 місяці. Маю увесь пакет документів, так як хотіла поїхати чим швидше, то їхала по біометрії. Усі документи в порядку, жовта, віза та банківська, отримала зарплатню, дуже задоволенна. Робота не є складною та цікавою. За 8 років навчання по спеціальності дізналася менше по профілю ніж за цей час тут на практиці. Дуже задоволена співпрацюю з компанією Your Country адже усі сподівання були підтвердженні. Все було виконанно в обіцяні терміни. Я особисто переконалася що у цій компанії працюють відповідальні люди які працюють на свою репутацію. Усім хто досі сумнівався у виборі компанії для роботи чи стажування, я особисто від себе рекомендую, що звернувшись сюди ви будете задоволенні якостю і швидкістю виконнання усіх послуг. Дякую Вам , Your Country, за можливість побачити щось нове у моєму житті .

Перегляньте більше відгуків або залиште власний на нашій сторінці в Facebook

Залиште заявку на БЕЗКОШТОВНУ консультацію, щоб дізнатися більше про вакансії та умови