Розкажіть коротко про себе

Для початку я завжди хотів побачити світ (особливо Скандинавію) а якщо враховувати те, що перспективи знайти високооплачувану роботу в нашій країні, будучи студентом, зводяться до нуля – єдиним варіантом є поїхати на стажування за кордон. Під час нього власне можна: “побачити, як люди живуть”, тобто пізнати їхню культуру, отримати досвід роботи та рекомендацію для подальшого працевлаштування за кордоном в сільськогосподарській сфері, а також заробити грошей (що в принципі є головною мотивацією для поїздки для деяких людей).

Що Вас спонукало поїхати на практику?

Найважливішими критеріями для мене були наявність відгуків від попередніх клієнтів та активність в соцмережах. Пусті сторінки, які зареєстровані декілька років тому, і на яких ніхто не проявляє активності однозначно не викликають довіри. Також важливим (можливо особисто для мене) є оформлення веб-сайту та актуальність інформації чи пропозицій на них.

Що саме для Вас було важливим при виборі компанії?

Для мене було важливим, щоб компанія до якої я звернувся, виконала всі свої зобов’язання на 100% і також давала зворотній зв’язок, в тій чи іншій ситуації, та щоб допомогла все грамотно і швидко підготувати до поїздки. Щоб в компанії надавали детальні та розгорнуті консультації, щоб чітко роз’яснювали, що за чим потрібно зробити. Щоб все було якісно та прозоро. Також важливо, щоб компанія була експертом в даному напрямку. Для мене також було важливим – привітність та щирість працівників. Та й, звичайно, щоб компанія була ліцензована.

Чому в кінцевому результаті Ви обрали нас?

Yourcountry відповідає всім вищепереліченим критеріям.

Чи Ви задоволенні вибором?

Що ж, я зараз в Данії, працюю в колективі приємних людей та добрим шефом. Я є соціально захищеним, це перевага співпрацювати з компанією щоб не потрапити у рабство до недобросовісних фермерів. Всі поставлені задачі нашої співпраці були виконаними. Звичайно ж я задоволений.