Розкажіть коротко про себе

Мене звати Сергій, родом з м. Теофіполь, Хмельницька обл., навчаюсь у Подільському державному аграрно-технічному університеті. Практику проходжу у Данії на свинофермі з 9 листопада 2016 року. Дізнався про можливість практики від друга.

Що Вас спонукало поїхати на практику?

Мене спонукало те, що я захотів кардинально змінити своє життя і спробувати себе в чомусь іншому. Відкрити для себе нові горизонти і нові можливості. А Данія це саме та країна, де це можна зробити, тут хороші люди, гарна природа і все по-справедливості робиться для людей.

Що саме для Вас було важливим при виборі компанії?

Для мене було важливим, щоб компанія до якої я звернувся, виконала всі свої зобов’язання на 100% і також давала зворотній зв’язок, в тій чи іншій ситуації, та щоб допомогла все грамотно і швидко підготувати до поїздки. Щоб в компанії надавали детальні та розгорнуті консультації, щоб чітко роз’яснювали, що за чим потрібно зробити. Щоб все було якісно та прозоро. Також важливо, щоб компанія була експертом в даному напрямку. Для мене також було важливим – привітність та щирість працівників. Та й, звичайно, щоб компанія була ліцензована.

Чому в кінцевому результаті Ви обрали нас?

В кінцевому результаті я вирішив обрати компанію Your Country тому, що були позитивні відгуки про цю компанію, а також мій дуже хороший друг скористався послугами цієї компанії і порадив мені. Також вони відповідали всім важливим для мене критеріям. І їх позитивний колектив мене приємно вразив.

Чи Ви задоволенні вибором?

Так, і з впевненістю можy порекомендувати компанію Your Country, це дійсно правильний вибір для всіх, і те, що вам тут 100% допоможуть, перевірено особисто мною, мені тут допомогли, тому і я вам рекомендую.