fbpx

Робоча віза є документом тривалої дії та дозволяє проживати, працювати на території держави протягом терміну, що перевищує 90 днів. Існує два варіанти оформлення подібної візи: короткострокова (сезонна віза) або довгострокова віза в Чехію (перебування понад 90 днів).

Робоча віза – це підтип національної візи. Оформлення робочої візи в Чехію може зайняти тривалий час, оскільки потребує підготовку значного переліку документів.

Документи, що підтверджують мету перебування в Чехії:

  • Дозвіл на роботу з Бюро праці Чехії
  • Лист від роботодавця, контракт про наймання і / або інший документ, що підтверджує працевлаштування заявника на території Чехії.
  • Підтвердження про проживання

Реєстрація в візовому центрі – реєстрація проходить за телефоном.

Співробітники візового центру позначать дату і час, коли необхідно з’явитися для подачі документів. До призначеного часу підготуйте документи та квитанцію про оплату сервісного збору і пам’ятайте – подати документи повинен сам заявник ОСОБИСТО!

Анкета для візового центру та страхівка – ми заповнюємо та оформлюємо це за Вас

Зверніть увагу!

Запрошення від роботодавця та підтвердження Бюро Праці – головний документ, на підставі якого буде прийматися рішення про видачу візи. Якщо із запрошенням немає проблем – ймовірність відмови прагне до нуля. Таке запрошення, контракт та підтвердження проживання виготовляється від 40 до 60 днів.

Далі пакет документів, що були вироблені в Чехії приходить до нас (від 2 до 5 календарних днів)

Наступним кроком буде Ваша подача у візовий центр.

Через 10-14 днів Ви зможете забрати візу, після чого Ви телефонуєте до нашого менеджера з яким вже узгоджуєте дату виїзду

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *