fbpx

Отримати унікальний досвід роботи за кордоном – мрія багатьох молодих людей. До її здійснення готуються роками, при цьому так і не наважуючись почати діяти. Вирушити в іншу країну, чи то Данія, Німеччина чи Швейцарія, зараз набагато простіше, адже існує оплачуване стажування за кордоном для українських студентів.

У чому суть стажування за кордоном?
Ви будете працювати за своєю спеціальністю в іноземній компанії протягом 1-18 місяців, отримувати за це непогану матеріальну винагороду та безцінний досвід знайомства з культурою та побутом іншої країни. Це не просто оплачуване стажування за кордоном, це програма, яка сприяє закріпленню теоретичних знань, отриманих під час навчання. Ви проявите себе як фахівця в певній галузі, удосконалите знання іноземної мови, заведете корисні знайомства та знайдете друзів.

Плюси стажування за кордоном
Окрім усіх перерахованих вище переваг, обираючи стажування для студентів в Європі, ви розвиваєте в собі дуже важливі якості (впевненість, самостійність, адаптація до всього нового, гнучкість мислення тощо). Все це сприятиме максимально продуктивній роботі в майбутньому, дозволить вам добре зарекомендувати себе. Адже надійних,освітчених і доброзичливих фахівців цінують скрізь, запрошуючи їх в успішні компанії на престижні посади.

Спілкуючись у процесі стажування з іноземними колегами, ви розвиваєтеся не тільки як фахівець, а й відкриваєте тим самим можливості для самореалізації. Крім того, стажування для студентів за кордоном є величезним плюсом в резюме, особливо при відсутності досвіду роботи на батьківщині. Ви будете дійсно цінним кадром у будь-якій компанії, а наявність іноземної практики стане запорукою швидкого та комфортного просування у кар’єрі.

Яку країну вибрати для стажування?
Це суто індивідуальне питання, яке залежить від багатьох факторів. Знаючи англійську, ви можете вирушити до Данії, а з вільною німецькою – відповідно до Німеччини та Швейцарії.

Також важливим фактором є час стажування – у Данії він складає від 6 до 12 місяців, у Німеччині – до 6 місяців, а в Швейцарії можлива практика від 3-х до 4-х місяців.

Ви здобудете корисні навички, ознайомитеся з моделлю ведення бізнесу за кордоном, що обов’язково стане в нагоді для успішного розвитку кар’єри після повернення.

Що ви отримаєте в результаті?
Підводячи підсумки стажування за кордоном, ви гарантовано:

  • здобудете практичні навички за фахом;
  • поринете в культуру та побут країни;
  • підвищите рівень іноземної мови, зокрема збагатитеся професійною лексикою;
  • отримаєте оплату за стажування;
  • відчуєте впевненість у собі та в своєму майбутньому.

Компанія “Your Country” допоможе Вам на всіх етапах. Найголовніше – це Ваше бажання.

 

Перекладено та доповнено ресурси

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *