fbpx

Перш за все, іноземні роботодавці бажають бачити у себе на роботі людей працелюбних, зібраних і самостійних. Ніхто не буде бігати за Вами і питати, чи Ви поїли, чи добре Ви спали. Потрібно бути готовими до будь яких життєвих ситуацій, а іноді доведеться навіть переступити через бажання нахамити чи зірватися,якщо сталася якась помилка.Іноземні роботодавці розуміють, що в перші дні у Вас є стан первинного шоку. Але, чим раніше у Вас пройде цей стан, тим краще для Вас складеться ситуація. Тому ми і намагаємось надати допомогу і підтримку своїм клієнтам на всіх етапах адаптації на новому місці.

Отож, ми підготували “міні список” порад та найнеобхідніших речей для перебування за кордоном для наших студентів:

1.Не забувайте про зв’язок з рідними та друзями! Краще витратити додатково певну суму євро на нову місцеву сім-карту або купити її на групу людей, ніж не мати засобів зв’язку у необхідних ситуаціях.

Співробітники салонів часто спілкуються з туристами, тому вас зрозуміють без особливих проблем. Дістаньте свій телефон, скажіть магічне заклинання «сім-карта», і ви негайно отримаєте бажане. Зверніть увагу на стійку з брошурами – там є вся необхідна інформація за тарифними планами. І написані вони доступною англійською.

2.Більше знаєш – краще спиш. Добре зібрати найбільше інформації про цю країну, звичаї людей, кухню і побут. Багато цікавого Ви можете дізнатись на нашій офіційній сторінці у Facebook або у блозі нашого сайту.

3.Особливу увагу приділяйте своєму здоров’ю. Для цього мати з собою аптечку: таблетки від застуди, головного болю і від шлунку. Зміна клімату і харчування в перший тиждень накладе додаткове навантаження на ваш організм.

Також, якщо обов’язково пройдіть попереднє обстеження з лікарем. Якщо у Вас є якісь хронічні хвороби – подбайте,на всяк випадок, за певний запас ліків або про міжнародний рецепт від свого лікаря.

4.Документи і гроші на перший час . Обов’язково зробити копії документів, мати адреси і телефони кількох знайомих чи родичів, українських консульств чи посольств в даній країні.

У випадку, якщо ви щось не взяли чи забули, не переживайте! Ви завжди зможете поїхати та купити все необхідне у магазинах.

З моменту перетину кордону іноземної держави на Вас поширюється дія її законів, які Ви зобов’язані суворо дотримуватися. Не забувайте, що в іноземній країні ви знаходитесь у гостях, тому поводьтеся ввічливо, не порушуйте місцеві закони та звичаї, будьте доброзичливими, миролюбними, не смітіть на вулицях, не порушуйте правил дорожнього руху (будучи навіть пішоходом).

У випадку виникнення будь-якої проблемної ситуації, Ви не залишаєтесь сам на сам з проблемою. Ви завжди можете зателефонувати нам і ми докладемо зусиль, щоб надати Вам підтримку та допомогу. Наша робота не закінчується лише на тому, що ми надаємо Вам роботу… Ми робимо все для того, щоб Ви не відчували себе самотньо у чужій країні. Ми ніколи не залишимо Вас без підтримки!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *