fbpx

Станом на сьогодні, 15.07.2018, за підсумком першого півріччя 2018 року кількість людей,що отримали візову підтримку та були працевлаштовані за кордоном, зросла ,в середньому, на 63 %. І це дійсно легальне працевлаштування!

У другому півріччі 2017 наша компанія мала такі показники за візовою підтримкою – 421 клієнтам ми допомогли відкрити візи для роботи,відпочинку та шопінгу. Зараз уже цей показник суттєво зріс – 650 клієнтів звернулися до нас та отримали відповідну допомогу у підготовці пакету документів для відкриття віз.

Також, якщо говорити про працевлатування у Польщі, у період з 0.1.07.2017 по 31.12.2017 було успішно працевлаштовано 62 клієнти. Станом на 1.07.2018 уже поїхали працювати у сусідню країну 83 людини.

У вдалому стажуванні за кордоном у Данії,Швейцарії та Німеччині для студентів аграрних та ветеринарних ВНЗ – одному з наших найперспективніших напрямків – ми допомогли 15 студентам. Зараз же вже поїхали 18 студентів! І ще дев”ятеро очікують на свій контракт.

І, нарешті, курс,над яким ми довго відпрацьовували нашу роботу – допомога у працевлаштуванні в Чехії. Зазначимо,що більшість компаній працевлаштовують за польськими національними візами. Ми ж працюємо лише з чеськими робочими візами. І у 2017 році було працевлаштовано лише 56 клієнтів. На даний момент ми працевлаштували на різноманітні заводи та виробництва у Чехії 124 людини! Це,в основному, вакансії для різноробочих на автомобільні заводи, виробництва деталей та різноманітні склади, адже ці вакансії підходять усім,бо вони не потребують певного досвіду,вмінь та знання мови.

Кожного дня наші менеджери здійснюють більше 80 дзвінків клієнтам. І тим, хто тільки хоче їхати, тим,хто уже співпрацює з нами, тим, котрі з дня на день мають отримати візи та поїхати працювати,а також тим, кого уже працевлаштували, адже ми постійно у контакті з клієнтами.

Your Country – це Ваша можливість отримати дійсно гарантій послуги з працевлаштування та стажування за кордоном.

На нашій офіційній сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/yourcountry.WorkPractice/

Та на нашому Youtube-каналі: https://www.youtube.com/channel/UCROPagflw3NLSjdXHjCwz-Q

One thought on “Підсумки роботи нашої компанії за останні 6 місяців

  1. Наталия says:

    Компанія дійсно перспективна.Підтримка вчасна і реальна (перевірено на власному досвіді).Керівництву і персоналу розвитку і вдосконалення та побажання не ,,загубитися,, серед тисяч псевдо компаній аналогічного роду діяльності.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *