fbpx

Стажування в Данії – це виробнича практика в фермерських господарствах задля вдосконалення досвіду роботи в сільському господарстві, ознайомлення з сучасними світовими технологіями в галузях тваринництва та рослинництва.

Дані програми надають можливість молодим людям з відповідним досвідом і вищою освітою вдосконалити свої професійні навички, вивчити іншу культуру, поліпшити комунікаційні навички, отримати повний соц. пакет, медичне обслуговування та оплачувану відпустку. Учасникам програм належить провести абсолютно самостійні місяці життя далеко від батьків і звичного оточення.

Після проходження стажування у Данії у Вас відкриваються надзвичайні перспективи в Україні ( адже саме заради розвитку нашої молоді ми й працюємо):

  • На зароблені кошти Ви зможете створити власний бізнес ( у будь яких галузях, бо з таким досвідом Вам усе під силу), купити квартиру або авто, зможете досхочу подорожувати та відпочивати, вкласти кошти у своє подальше навчання.
  • Також,одним з варіантів, є те, що компанії уже,неодноразово, до нас зверталися у пошуках студентів,хто уже пройшов практику в Данії. І пропонують заробітну плату від 15 тис. грн на початку! А також готові оплачувати подальше професійне навчання своїх співробітників.

Не можна відкидати можливості, що відкриваються й за кордоном, бо чим більше досвіду – тим краще!:

  • Ви можете продовжити практику у США,Канаді,Норвегії та інших країнах, у яких потрібен рекомендаційний лист про 1 рік закордонного досвіду ( а такий лист Вам видають після проходження практики у Данії).
  • Ще одним варіантом може бути пошук робочого контракту у Данії. Він дозволяє Вам стати резидентом на території Данії (тобто мати дозвіл на проживання та працю), ходити далі на мовні курси та отримувати достойну заробітну плату. Знайти ці контракти можливо за допомогою нашого менеджера або ж самостійно .

Можливо, робота на фермі не дуже приваблює. Однак перечитайте ті можливості, які відкриває стажування! За час поїздки Ви безумовно вийдете за рамки звичного, значно покращите розмовну англійську, заведете цінні знайомства,а також зможете набути неабиякий життєвий досвід.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *