fbpx

Щоб здійснити поїздку на роботу та перебувати на території іншої країни 3 місяці і більше, Ви мусите оформити Шенгенську візу, або національну візу країни, яку бажаєте відвідати. При подачі документів для візи Ви оформляєте медичну страхівку, яка відшкодує витрати у разі потреби. Тобто, образно кажучи, поліс медичного страхування подорожуючих за кордон – це кошти, що лежать на Вашому закордонному рахунку, які знімає медичний заклад при наданні Вам необхідної допомоги, що убезпечує Вас від зайвих витрат. Навіть при в’їзді в Росію потрібно обов’язково купити медичну страховку.

Яка вартість страхування для Шенгенської візи?

Ціна медичної страхівки для виїзду за кордон розраховується в залежності від терміну, мети поїздки та потрібної страхової суми. Нашим клієнтам ми допомагаємо в оформленні страхівки для виїзду за кордон, з необхідними сумами покриття та франшизою.

Де діє страхівка ?

Медична страховка для виїзду за кордон діє в усіх країнах світу і, відповідно, приймається консульствами та посольствами тих країн.

Як діє поліс медичного страхування?

Згідно договору Застрахований, при зверненні до медичного закладу, дзвонить в асистуючу компанію, диктує номер свого полісу та пред’являє його в медичному закладі, в якому надається допомога. Усі інші проблеми та платежі до медичного закладу бере на себе страхова компанія. Тому при отриманні медичної допомоги закордоном Застрахований не платить ані цента, від того його убезпечує страховка.Також доволі поширеним способом є оформлення усіх квитанцій в медичних закладах іншої країни. Застрахований, при поверненні в Україну, іде в офіс страхової фірми з оригіналами та копіями чеків, потім пише заяву, і на протязі кількох тижнів йому покривають усі витрати.

Які витрати відшкодовуються?

Страховка для виїзду подорожуючих за кордон відшкодовує усі витрати необхідні для надання Застрахованому невідкладної медичної допомоги, транспортування, супроводу, евакуації/репатріації .

Страховим випадком при страхуванні для шенгенської візи є виникнення медичних та інших витрат Клієнта, спричинених наданням йому послуг, та допомоги пов’язаних із погіршенням стану здоров’я чи смерті Застрахованого, затримкою чи зникненням його багажу, втратою документів чи ненавмисним порушенням законодавства. Детальніше про відшкодування та обов’язки сторін Ви можете ознайомитися в умовах договору.

Як на довго оформляється медичне страхування для виїзду за кордон?

Страховий поліс можна купити як на один день, так і на цілий рік. Якщо Ви плануєте разову поїздку за кордон на певну кількість днів, оформіть «безперервне» страхування для безперервного перебування за кордоном протягом цієї ж кількості днів. Згідно законодавства Шенгенської зони до кількості днів перебування додається від 15 днів до терміну дії полісу. Тому, якщо Ви замовили поліс на 15 днів він діятиме 1 місяць з терміном перебування за кордоном до 15 днів включно, що дозволить Вам змінити свою дату виїзду в разі потреби.

Якщо планується здійснення регулярних короткострокових поїздок за кордон, ми пропонуємо оформити «перервне страхування», яке економить Ваш час та кошти. Перервне страхування оформляється на період від 30 днів (з терміном перебування за кордоном від 10 днів) до одного року (з перебуванням за кордоном до 180 днів) та коштує значно дешевше. Зверніть увагу що тривалість однієї поїздки при перервному страхуванні не може перевищувати 21 день.

Що таке франшиза?

Франшиза це сума, яку страхова компанія не виплачує страхувальнику. Тобто, якщо Ви оформляєте страховку з франшизою, то Ви маєте усвідомити, що суму франшизи, в разі настання страхового випадку, заплатите Ви особисто, а все що перевищує суму франшизи платить страхова компанія. Тут потрібно уточнити такий момент,що Польща,наприклад, вимагає страхівку з франшизою у 100 Євро та сумою покриття 30 тис., а от Чехія – рекомендує оформлювати страхівку з нульовою франшизою.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *