fbpx

Якщо ви вирішили влаштуватися на роботу в Чехії або ж іншій країні, і при цьому хочете зекономити свій час та нерви, вам варто скористатися послугами посередників.

Фірми, що займаються міжнародним працевлаштуванням, візьмуть на себе пошук вакансій та оформленням документів, необхідних для виїзду закордон.

Вам допоможуть розібратися в особливостях ринку праці за кордоном, перекладатимуть документи на іноземну мову, розкажуть про наявність роботи, яка відповідатиме вашій кваліфікації та досвіду. Співпраця з легальними посередниками зазвичай підвищує ваші шанси на отримання візи, пришвидшує процес працевлаштування.

Для того, щоб отримати якісний сервіс і отримати хорошу роботу, вам потрібно вибрати для співпраці надійну компанію. Є кілька факторів, на які слід звернути увагу при виборі помічника в такій відповідальній справі.

1.Перший, і найважливіший фактор – легально. Як тільки ви звернулися в компанію, вимагайте у менеджера номер наказу про видачу ліцензії про посередництво у працевлаштуванні за кордоном(саму ліцензію,як таку, уже не видають) . Коли ви отримали номер ліцензії, його слід перевірити на сайті Міністерства соціальної політики України. Саме цей державний орган займається видачею ліцензій і має точну інформацію про дійсні ліцензії.

2.Важливим показником надійності фірми є і сам офіс – коли ви вибираєте агентство з працевлаштування, при першому ж телефонному дзвінку запитаєте, де знаходиться офіс і як туди під’їхати. Деякі «підпільні» агентства можуть працювати без ліцензії на дому, і знайти їх після оплати може бути нелегко.

При можливості – відвідайте офіс.Якщо ж у вас немає як це зробити – попросіть поспілкуватись з Вами по відеозв”язку за допомогою,наприклад, viber.

3.Документи,що ви підписуєте, теж допоможуть Вам впевнитися у порядності компанії. Особливу увагу слід приділити наступним питанням:

 • Чи підписується договір про надання послуг між посередником та клієнтом.
 • Яким способом здійснюється оплата послуг та чи надаються підтверджуючі документи про сплату

4.Офіційний рахунок – важливий фактор, що вказує на відкритість.

Тільки ліцензовані посередники можуть приймати оплату таким чином.

5.Більше знаєш – краще спиш. І це саме такий випадок. Опрацюйте увесь сайт компанії та додаткові інтернет ресурси (facebook,instagram або youtube),подивіться відгуки в пошукових мережах та обов’язково задайте посереднику такі питання:

 • Який тип візи вам пропонується?
 • Хто буде займатися її оформленням?
 • Чи підписується договір (контракт) між роботодавцем та вами?
 • Як буде проводитися оплата вашої праці.можливості авансів?
 • Які соціальні гарантії ви матимете при офіційному працевлаштуванні за кордон?

На сьогоднішній день ринок працевлаштування за кордоном переповнений пропозиціями. Часто непорядні «підприємці» заманюють клієнтів низькою ціною або на подив хорошими умовами роботи, незвично високою зарплатою. Так само вам можуть обіцяти легальну роботу в Чехії за біометричним паспортом.

Зрозуміло, кожен бажає заощадити. Але пам’ятайте, що будь-який ризик повинен бути виправданий. Тому рекомендуємо вам зробити все для впевненості, що ви не сплачуєте за не існуючу роботу. Витрачайте свої час і гроші з розумом, будьте уважні.

One thought on “Як вибрати надійне агентство з працевлаштування за кордоном?

 1. Олена says:

  Нас звати Олена і Віталій. Зараз працюємо в Чехії завдяки фірмі “Your Country”. Щоб ви розуміли: наприклад, сьогодні ми зателефонували, пані Юлія Рой розповіла про вакансію, яка була актуальною, запитала: чи вона нас цікавить ( які документи ми маємо на руках). Адже якщо документів немає – вони допомагають у виготовленні. Так як у нас були документи і нас зацікавила пропозиція, ми зразу погодили з нею: дорогу( як і чим доїхати, навіть пропозиції доїзду), вона скинула контакти координатора в Чехії) Маю чесно сказати, що були сумніви, переживання. Але повірте, що все дарма. Через день ми вже їхали до Чехії. Тільки-но ми приїхали на автовокзал зателефонували, за нами приїхав координатор, привіз до гуртожитку і поселив. Умови дуже добрі(живемо в кімнаті для сімейних пар, є ліжко, шафа, сіл, стільці, холодильник 2 тумбочки). На поверсі душ(гаряча вода постійно), туалети, кухня. Одним словом: все необхідне є. Люди привітні. Перший день дали на відпочинок, наступного дня – медогляд, навчання. А на третій нас поставили в зміну. Працюємо на автозаводі( складаємо крісла до BMW). Я не можу сказати, що легко, але ми знали, куди їдемо. А хочеш заробити, то працюй.
  Дуже вдячні пані Юлії( відповідальна, чесна( адже на сьогодні, на превеликий жаль, безліч шахраїв). Тому, якщо плануєте поїздку, ми вам радимо цю компанію.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *