fbpx

 При перетині кордону потрібно дотримуватись певних правил:

• На кордоні суворо заборонено фотографувати або знімати відео. Якщо за цим заняттям вас застане митник, фотоапарат у вас буде вилучено, матеріал з нього вилучений, а порушнику порядку можуть виписати штраф.

• Правила дорожнього руху повинні неухильно виконуватися. Не варто ігнорувати шлагбауми і знаки, а якщо все-таки порушили, категорично не рекомендується сперечатися з прикордонником: якщо визнаєте свою провину і пообіцяєте бути надалі уважніше, то, найімовірніше, звільнитеся тільки попередженням. Почавши доводити свою правоту, ризикуєте сплатити штраф (не менше 150 злотих), якщо переконати в своїй невинності не вдасться.

• Черга на кордоні – це завжди неприємно. Автобуси і маршрутки проходять її порівняно швидко, а от приватні авто можуть затриматися на довгі години. При цьому дуже важливо пам’ятати, що вийти з машини на перекур або в туалет ви можете тільки на українській стороні (і то, особливо розгулювати по прикордонній території вам не дозволять), а на іншій стороні ви взагалі не маєте права залишати транспортний засіб. Тому всі справи необхідно вирішити заздалегідь. Незважаючи на безліч нюансів, перетин кордону аж ніяк не така складна процедура, як може здатися. Насправді, проблем не виникне, якщо ви не порушуєте правил, адекватно ведете себе і маєте на руках необхідні документи.

Слід пам’ятати!

1. З моменту перетину кордону іноземної держави на Вас поширюється дія її законів, які Ви зобов’язані суворо дотримуватися.

2. Не забувайте, що в іноземній країні ви знаходитесь у гостях, тому поводьтеся ввічливо, не порушуйте місцеві закони та звичаї, будьте доброзичливими, миролюбними, не смітіть на вулицях, не порушуйте правил дорожнього руху

3. Не зловживайте алкоголем!

4. Уважно слухайте усе, про що Вам розповідатимуть під час навчання на робочому місці. Дотримуйтесь правил та розпорядку дня.

5. Ви не залишаєтесь самотніми на теренах іншої держави. Наші менеджери завжди зможуть Вас підтримати та допомогти, у разі виникнення якихось неприємних ситуацій .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *