fbpx

Студенти,що хочуть брати участь у програмі міжнародного стажування повинні знати про певні складнощі,котрі зустрінуть їх за кордоном. Адже для всіх нас стресово,коли вибиваємось із “зони комфорту”. Ось тут ми й вирішили провести мінімальну підготовку до цього. Отож:

Мовний бар’єр. Недостатнє знання мови не дає повністю освоїтися в незнайомому середовищі. Яким би не був високим мовний рівень, сленг та специфічні терміни завжди створять складнощі. Поки навчишся розуміти все, що говорить роботодавець – пройде немало часу. Покупки в магазинах, громадський транспорт, спілкування з колегами – щоденне подолання мовних перепон, що вимагає витрат нервової системи.

Далека відстань. Людина живе далеко від Батьківщини. Багато людей прив’язані до рідних місць, вони дають їм силу та підтримку. Стажуючись за кордоном, ти не зможеш присвятити свої вихідні відвідуванню улюблених місць, елементарно не встигнеш з’їздити.

При всьому цьому студент ще повинен повністю виконувати всі обов”язки,що на нього покладають. За кордоном фактор соціальної адаптації майже не береться до уваги. Діє правило природного відбору та жорсткої конкуренції: якщо ти десь не витягуєш – повертайся додому. У такій «бойовий» обстановці у багатьох людей просто трапляється нервовий зрив.

Деякі не замислюються про соціальну адаптацію, вважаючи різні побутові труднощі своєрідним «загартовуванням» перед дорослим життям. Поступове входження є набагато зручнішим, ніж підхід: «кинемо у воду, як-небудь випливе». Потрібно підтримувати студентів, що поїхали на стажування за кордон. Саме тому наш менеджер постійно на зв”язку, і готовий підтримати та дати пораду у будь яку хвилину.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *