fbpx

Чехія – одна з передових країн Європи: високий рівень життя громадян, багата культурна спадщина, розвинена інфраструктура і т.д. Українці давно полюбили цю державу і стали її частими гостями.

Мало кому з наших співгромадян, які регулярно відвідують Чехію, хочеться знову і знову оформляти візу перед кожною поїздкою. Відмінним рішенням стане отримання шенгенської візи в Чехію на 2 роки.


Національна довгострокова віза в Чехію

Довгострокова робоча віза — це віза, яка надається на термін перебування в країні більше 90 днів. Перша довгострокова віза в Чехію оформляється в будь-якому чеському консульстві, продовжити ж її можна тільки в самій Чехії.

Рішення про видачу довгострокових віз приймається Міністерством внутрішніх справ Чехії. Термін оформлення довгострокової візи може сягати від 5 до 7 місяців. Вона необхідна тим громадянам України, які бажають легально працевлаштуватися в Чехії . Видається дана віза терміном від 3 місяців до 1 року з можливістю подальшої пролонгації або переоформлення. ЇЇ можна отримати як спеціалістам, так і низькокваліфікованим працівникам за “Режимом Україна”


Де і як отримати візу до Чехії на 2 роки?

Дозвільний документ, дійсний протягом двох років, можна оформити наступним чином:

  • звернувшись в консульство або посольство Чеської Республіки;
  • звернувшись в офіційний візовий центр цієї держави;
  • за допомогою агентства.

Перші способи – досить бюджетні, але енерговитратні. Третій варіант дозволить зберегти Ваш час та нерви.

Наша компанія готова допомогти Вам в оформленні робочої довгострокової візи до Чехії. Ми знайдемо чеського роботодавця,який надасть вам дозвіл на роботу, допоможемо в оформленні заяви та інших документів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *