fbpx

Цей тип візи відноситься до тих заявників, які планують відвідати Чеську Республіку з метою працевлаштування до 90 днів. Дана віза дає право громадянам України та громадянам інших країн, які легально проживають в Україні, відвідати Чеську Республіку протягом обмеженого періоду часу, що не перевищує 90 днів в 180-денний термін.

З 23 червня 2015 року діє правило особистої подачі документів. Усі заявники мають з’явитися до Візового Центру та надати свої біометричні дані – відбитки пальців.

Терміни виготовлення візи та вартість консульського збору

Скільки коштує консульський збір до Чехії? Вартість цього збору становить 35 Євро . Також є ще візовий збір – він становить 12 Євро.

Регламент на розгляд вашої заяви становить 8-14 днів, однак на практиці все виходить куди швидше, і вже через тиждень ви можете отримати заповітну шенгенську візу.Це залежить від міста, в якому ви вирішите займатися оформленням візи.

Ну і найголовніше питання 300 Євро за такі послуги – це дорого?

Відносно.

Вартість підготовки документів для роботи за кордоном зазвичай є значною. Іноді виникають сумніви, чи варто витрачатися настільки, щоб попрацювати за кордоном. Чи повернуться вкладені кошти? Однак всі суми цілком обгрунтовані. Звичайно, з нинішнім курсом іноземної валюти до гривні складається враження, що витрати аж надто великі.

Не порівнюйте з рівнем вітчизняних зарплат. Зіставте, які заробітні плати в країні, куди Ви маєте намір відправитися, і тоді стане зрозуміло, багато це чи ні.

Що входить у вартість:

– Консультація досвідченого менеджера

– Оформлення запрошення

– Запис на подачу документів

– Професійне заповнення анкети

– Дозвіл на роботу

– Оформлення медичної страховки

– Договір з роботодавцем

– Подача документів або повний супровід

– Консультація по проходженню кордону

– Формування повного пакету документів

Існує багато неприємних історій, коли хтось знаходив вакансію в інтернеті, домовлявся безпосередньо з “роботодавцем”, висилав гроші за job offer … А після цього не міг знайти навіть контактів шахрая. Подібних історій, на жаль, трапляється дуже багато. Ще більше неприємно, коли людина виявляється обдуреною, прибувши в іншу країну.

Досвід свідчить, що навіть,для тих, хто уже бував за кордоном, у другий і третій раз в підготовці документів та пошуку роботи учасники віддають перевагу спеціалізованій фірмі. В такому випадку на це піде значно менше часу, будуть прийняті до уваги побажання, а також отримані гарантії, що Ви поїдете на бажану роботу за кордон.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *