Практика в Данії на теплицях.
Тарас Паславський

Що Вас спонукало поїхати на практику?

Для початку я завжди хотів побачити світ (особливо Скандинавію) а якщо враховувати те, що перспективи знайти високооплачувану роботу в нашій країні, будучи студентом, зводяться до нуля – єдиним варіантом є поїхати на стажування за кордон. Під час нього власне можна: “побачити, як люди живуть”, тобто пізнати їхню культуру, отримати досвід роботи та рекомендацію для подальшого працевлаштування за кордоном в сільськогосподарській сфері, а також заробити грошей (що в принципі є головною мотивацією для поїздки для деяких людей).

Що саме для Вас було важливим при виборі компанії?

Найважливішими критеріями для мене були наявність відгуків від попередніх клієнтів та активність в соцмережах. Пусті сторінки, які зареєстровані декілька років тому, і на яких ніхто не проявляє активності однозначно не викликають довіри. Також важливим (можливо особисто для мене) є оформлення веб-сайту та актуальність інформації чи пропозицій на них.

Чому в кінцевому результаті Ви обрали нас?

Yourcountry відповідає всім вищепереліченим критеріям.

Чи Ви задоволенні вибором?

Що ж, я зараз в Данії, працюю в колективі приємних людей та добрим шефом. Я є соціально захищеним, це перевага співпрацювати з компанією щоб не потрапити у рабство до недобросовісних фермерів. Всі поставлені задачі нашої співпраці були виконаними. Звичайно ж я задоволений.

Цікавить стажування за кордоном?

Залишай заявку на безкоштовну консультацію і отримай відповіді на всі запитання